Best in Vilnius

Vilniuje gali ne tik užkopti į Gedimino kalną ar pereiti Pilies gatve. Vilnius yra platus ir siauras, mielas ir svetimas - jis yra panašus į daugelį Europos sostinių, tačiau man jis yra kitoks. Jis mano miestas.
Norėčiau su jumis pasidalinti ne tik savo kiekvienos dienos išgyvenimais, bet ir vietomis, kurios buvo atrastos, parodytos ar tiesiog ilgai ieškotos ir pagaliau surastos. Patikinu, ten būtina apsilankyti.
_ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Dominikonų g. 5 Vilnius.  Nuostabus meno knygynas, gali rasti visokios literatūros (ne tik apie meną) įvairiomis kalbomis. Nulyskit į rūsį, ten šiek tiek  nejauku, tačiau gausu išparduodamos literatūros.

Totorių g. 22-4 Vilnius.  Jaukiausia iš visų, kiek man teko matyti, galerijų. Galima įsigyti ir jaunųjų menininkų darbų

Vilniaus g. 30 Vilnius. Geriausia vieta renginiams... jeigu lytų

Trakų g. 9  Vilnius. Geriausia vieta vasariškiems vakaro koncertams

Pilies g. 19 Vilnius. Skaniausi viso Vilniaus blynai

Gedimino pr. 20/Jogailos g. 1 Vilnius. Britiškos prekės, mielų dovanų papildymui


                                          _ _ _ _ _  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 

Vinilinių plokštelių Vilnius taip pat turi kuo nustebinti, tačiau ne taip kokybiškai, kaip kiti didieji Europos miestai, tačiau pasistengus ir užtaikius gerą akimirką galima visko rasti. Esminis visų second hand'inių (dėvėtų) daiktų įsigijimas, tai atkaklus ieškojimas  ir medžiojimas geriausių progų. Mano liūdesiui, vieną geriausią akimirką prakošiau, kai pagailėjusi pinigų nenusiprkau swingo vinilinės plokštelės, o atėjusi ten po savaitės (užgriaužus sąžinės balsui) jau neberadau jos. Tai vat kokia pamokanti istorija, tad jei pamatot aukso vertės dalyką ir ypač second hand'inį, griebkit jį ir džiaukitės, nes didelis daiktas, kad ji atsiuntė gal net second hand'inė to daikto dvasia (na nesigąsdinkit tik). Taigi vinilinių plokštelių parduotuvėlės:

Savičiaus g. 5 ir Ignoto g. 3 / benediktinų g. 1 Vilnius. Vinilinės plokštelės, kai ir visi daiktai iš Didžiosios Britanijos

Trakų g. 16 Vilnius. Vinilinės plokštelės iš pačios Švedijos.

"Mint Vinitu" skaitykla ir dar bala žino kas
Šv. Ignoto g. 16/10 Vilnius. Jaukiausia vieta visame Vilniuje. Vinilinės plokštelės iš Lietuvos, o kartais visai naujos ir iš kitų pasaulio kampelių.


P.S. Apsilankykite dar, kai tik atrasiu ką nors naujo, būtinai papildysiu